21 серп. 2015

До Дня незалежності України

Педагоги Турицького ДНЗ прагнуть виховати маленьких громадян патріотами України, тому так важливо плекати в них почуття любові до свого народу, його культури, до рідної землі. Цьому сприяють яскраві свята, які готуються і проводяться разом з родинами вихованців. До святкування 24 річниці Дня незалежності України в ДНЗ с. Туриця пройшло свято у молодшій та старшій групах. Діти розповідали віршики, співали, танцювали, а вихованці старшої групи виконали державний гімн України.
20 серп. 2015

Малювання. Старша група. Вихователь Цап Н.М.

До Дня Прапора України. Держанний прапор України
19 серп. 2015

Екскурсія до бібліотеки. Вихователь - Цап Н. М.

Мета: ознайомити дітей з бібліотекою, її призначенням, працею бібліотекаря; розвивати мислення, увагу, пам'ять; викликати бажання стати активними читачами й помічниками бібліотекаря; виховувати любов до книги. Сьогодні вихованці старшої групи завітали до сільської бібліотеки. Нас радо зустрічала бібліотекар - Стегура Надія Юріївна. Вона провела з дітьми різні вікторини, загадувала загадки. Також малюки ознайомилися з праилами поведінки в читацькій залі та правилами гігієни читання. Всі були у захваті!
28 трав. 2015

Випуск Турицького ДНЗ 2015

Сьогодні відбувся прощальне свято у ДНЗ. Нині Турицький садочок проводжав на шкільний поріг своїх діточок випускників.
19 трав. 2015

Відкрите заняття "І багата, і чудова наша українська мова"

Сьогодні у Турицькому ДНЗ відбулося методобеднання вихователів ДНЗ району.
5 бер. 2015

Весна прийшла - свято принесла!

Нарешті вже веснонька люба прийша і мамине свято вона принесла!
25 лют. 2015

Привіт пожежникам!

Сьогодні до Турицького ДНЗ завітали пожежники. Вони провели з вихованцями садочка змістовну бесіду щодо пожежної безпеки, а також ознайомили зі своєю професією.
30 груд. 2014

Свято Новорічної ялинки!

Раді ми коли приходить Новий рік!
18 груд. 2014

Миколай спішить в садок!

Нарешті дочекались! Святий Миколай порадував малят своєю присутністю, а діти - віршиками, піснями, танцями.
12 груд. 2014

Літературна вікторина "Усвіті казок"

Чудова вікторина від бібліотекаря Стегури Н. Ю. Діти були у захваті!