Методична та виховна робота

МЕТОДИЧНА  РОБОТА  З  КАДРАМИ

Забезпечити непереривність навчання педагогів, підвищити їхню кваліфікацію та педагогічну майстерність.

Рекомендації щодо перспективного, календарного планування навчально-виховної роботи у 2020/2021 н.р.

Забезпечення навчально-методичною літературою та дидактичними посібниками, «Українське дошкілля».

Створення розвивального середовища у групі.

Організація святкування свята "Весни", "Дня матері", "Дня захисту дітей", День Прапора, День Незалежності, "Золота осінь" та Новорічо- Різдв’яних свят.

З метою підвищення фахової майстерності педагогів та якості освітнього процесу:

-проводити взаємовідвідування занять між колегами.

-програмове забезпечення.

Колектив закладу працює в тісному контакті з батьками, бо саме сім'я закладає основи культури, уміння спілкуватися, оцінювати свої і чужі вчинки, визнавати власні помилки, уміти пробачати чужі. Під впливом сім'ї  діти перебувають з моменту народження. Там вони отримують інформацію про те, що добре, що погано, як і коли слід себе поводити. Для батьків проводимо підсумкові заняття, залучаємо їх до активної участі у святах, ранках. Проводяться консультативні бесіди, роз'яснювальна робота щодо виховного процесу.